Kurumsal  
 

Grubumuz; Can Yapı İnş. Ve Tic. Ltd. Şti., Yeneray İnş. Ve Tic. Ltd. Şti. Can Yapı Ekipmanları Ltd. Şti., olmak üzere dört şirket olarak faaliyettedir.  Can Yapı Ekipmanları, Can Yapı ile Avusturalya Ferromin Firmasının ortaklığı ile kurulu bir Türk firmasıdır.

Firmalarımız, 1970 senelerinden itibaren inşaat sektöründe gerek resmi taahhüt işleri, gerekse özel taahhüt işleri yapmış ve 1986 senesinde Avusturya Doka firmasının Türkiye Genel Temsilciliği alarak modern kalıp sistemlerini Türkiye\'ye kazandırmıştır. Bugün Dünya Çapında üç firmadan biri olan Alman Paschal Kalıp firmasının Türkiye Genel Temsilcisidir. Ayrıca İtalyan Ondulit firmasınında Türkiye Genel Temsilciliğini alarak yeni bir çatı ve cephe kaplaması malzemesinide Türkiye' ye kazandırmıştır.

Firmamız prensibi, yetişmiş az sayıda elemanlar ve son teknoloji ile çalışarak en az genel giderler en uygun fiyat politikalarıyla inşaat sektörünün beton kalıp ihtiyaçlarını karşılamaktır. Türkiye'de şuanda İstanbul merkez  ve Ankara depo olarak satış hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız Kalıp satışları yanında kiralamada yapmaktadır. Satış ağını zamanla  daha da genişletecektir. Ayrıca firmamız yapılan işleri destekleyici mahiyette sektörlere girmeyi planlamaktadır.

Bizim gelişmemizi destekleyen firma yönetimine, bütün danışmanlarımıza ve çalışanlarımıza bilhassa bütün inşaat sektörüne  teşekkür ederiz.

A. Galip YENERAY
Can Yapı İnşaat Grubu Yön. Kur. Başkanı

PLYWOOD
Her Nevi Plywood (Her Nevi Kontraplak)

ONDULİT
Çatı ve Dış Cephe Kaplama Malzemesi

PASCHAL Alman Beton Kalıp Sistemleri
Satılık & Kiralık Beton Kalıpları

H20 Ahşap Kiriş
Satılık & Kiralık H20 Ahşap Kirişler

H Tipi İskele Sistemleri
Satılık & Kiralık H Tipi İskele Sistemleri
-Kiralık Kalıplar

Teleskobik Dikmeler
Satılık & Kiralık Teleskobik Dikmeler

Tomruk
Tomruk Ürünleri

 
beyaz.net - bilisim - network - web uygulamalari
 
bellami vs luxy hair tape in hair extension diagram hair wigs best sulfate free shampoo for color treated hair short natural hairstyles for older black woman hair extensions best human hair wigs on amazon socap hair extensions cheap hair extensions hairstyles for black girls kinky curly bulk hair for crochet braids lace wigs